• Doneer als bedrijf
    Doneer als bedrijf

Doneer als bedrijf

Investeer in geluk, verbinding en meedoen

Als organisatie kun je periodiek of eenmalig doneren aan het fonds. Niet alleen beteken je dan veel voor cliënten, dit laat ook zien dat je bedrijf maatschappelijk betrokken is.

Als organisatie kun je periodiek of eenmalig doneren aan het fonds. Niet alleen beteken je dan veel voor cliënten, dit laat ook zien dat je bedrijf maatschappelijk betrokken is.

Word partner van het Samen doen wat wél kan fonds

Een wens of een dagje weg is voor kwetsbare mensen niet vanzelfsprekend. Afhankelijkheid van anderen, bijzonder vervoer of beperkte financiën maken het simpelweg onmogelijk. Terwijl juist deze ervaringen het leven mooier maken. Het Samen doen wat wél kan - fonds haalt de drempels weg en maakt onvergetelijke momenten mogelijk voor cliënten van Alliade.

 

‘Het raakt me dat iets wat voor mij vanzelfsprekend is, voor een ander zo onbereikbaar kan zijn. Juist daarom zet ik me in voor het Samen doen wat wél kan fonds.’

Syb van der Ploeg - Ambassadeur

Profiteer van belastingvoordeel

Stichting Alliade heeft een ANBI-status. Daardoor kan een gift aan het Samen doen wat wél kan fonds fiscaal voordeel opleveren. Bedrijven mogen giften aan een ANBI onder voorwaarden aftrekken van de winst. De aftrek bedraagt maximaal 50% van de winst, met een maximum van € 100.000 per jaar. Lees alles over de belastingvoordelen bij doneren als bedrijf.

Word partner van het fonds

Iedere bijdrage maakt verschil. Daarom bieden we verschillende mogelijkheden om het Samen doen wat wél kan fonds te ondersteunen. Kies een van onderstaande pakketten of neem contact op voor een bijdrage op maat.

Met jouw bijdrage maak je wensen en bijzondere ervaringen mogelijk die niet binnen de reguliere zorg vallen. Zo draag je bij aan plezier en kwaliteit van leven voor cliënten én verbind je jouw organisatie aan een initiatief dat jaarlijks duizenden cliënten bereikt.

  • Pakket 1


    Partnerzichtbaarheid

    • Naam + logo op website van het fonds
    • Naam + logo in nieuwsbrieven van het fonds
    • 1x collectief bedankmoment op LinkedIn
    • Partnervermelding indien publicatie van een wens op social media
    • Partnervermelding indien publicatie van een wens op de website

    €1.000

  • Pakket 2


    Partnerzichtbaarheid

    • Alles uit pakket 1, plus:
    • 2 gegarandeerde socialmediavermeldingen op Instagram, Facebook of LinkedIn

    €2.500

  • Pakket 3


    Partnerzichtbaarheid

    • Alles uit pakket 1, plus:
    • 4 gegarandeerde socialmediavermeldingen op Instagram, Facebook of LinkedIn

    €5.000

  • Pakket 4 - MVO


    Partnerzichtbaarheid

    • Alles uit pakket 1, plus:


    Activiteit, product of dienst


  • Naast de vaste pakketten is ook een eenmalige bijdrage met een eigen bedrag mogelijk. Kies zelf het bedrag en doneer direct hierboven op de website.

    Een ander idee om het Samen doen wat wél kan fonds te ondersteunen? We denken graag mee over de mogelijkheden. Samen kunnen we doen wat wél kan.

    Samen maken we zichtbaar wat er mogelijk wordt wanneer organisaties investeren in meedoen, verbinding en kwaliteit van leven.

    Via de communicatiekanalen van Alliade delen we verhalen over wensen, activiteiten en bijzondere ervaringen. Daarmee bereiken we een breed publiek van cliënten, verwanten, medewerkers en andere betrokkenen.